W minioną sobotę 22.06.2019 KŻ Sztorm zorganizował regaty z cyklu Pucharu Ziem Zachodnich. Była to już 3 edycja w tym roku, poprzednie odbyły się na jeziorze na Miedwiu oraz w Niesulicach.

Jako gospodarze kolejnych regat od kilu dni szykowaliśmy się na ten dzień. Planowaniu, omawianiu, nie było końca. W sobotę od rana na przystań zjeżdżały się załogi ze swoimi łódkami –małymi optykami oraz dużymi omegami. Przyjechali do nas goście z Myśliborza, Niesulic, Lubniewic oraz Stargardu. Poranne rozmowy, znajome twarze, szybka kawa, rozpakowywanie sprzętu a przy tym zastanawianie się kto tym razem okaże się lepszy. Każdy spragniony tego by móc rywalizować ze sobą na wodzie.

 

Dzień Dziecka jest taką szczególną i bardzo radosną datą w kalendarzu. Nasz Klub Żeglarski Sztorm także postanowił przyłączyć się do tej zabawy organizując dla swoich wychowanków regaty z okazji Dnia Dziecka.

Tego dnia przystań stała się miejscem zmagań dla dziwnych i nieco zwariowanych konkurencji. Nasi młodzi żeglarze zostali podzieleni na dwie drużyny. Naprzeciw siebie do walki stanęły dwie drużyny: KOTWICE pod wodzą Natalki. Kotwice wspierali: Iga, Amelka, Oliwia, Kacper, Filip i Gabryś.

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas