Szanowni Państwo, kolejny raz w tym sezonie Klub Żeglarski Sztorm Barlinek ogłasza nabór kandydatów na kurs żeglarza jachtowego. Uczestnicy pierwszej tegorocznej edycji zakończyli już naukę, przed nimi egzamin i początek długiej przygody z żaglami. Zapraszamy kolejnych chętnych.

Kurs będzie odbywał się w systemie weekendowym. Podczas kursu realizowany będzie pełny program szkolenia teoretycznego i praktycznego zgodny z wymogami Polskiego Związku Żeglarskiego.
Przyszli żeglarze nauczą się prowadzić jacht, poznają zasady bezpieczeństwa i podstawowe technikiratunkowe. Po kursie nieobca im będzie locja, podstawowe przepisy regatowe oraz wiązanie węzłów.Poznają czym jest smak przygody żeglarskiej i będą gotowi, by sami ruszyć na jej szlak.Zapisy na kurs odbywają się u Bosmana Klubu w czasie godzin otwarcia Przystani (9 00 - 21 00). Warunkiem gwarantującym miejsce na kursie jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 29.07.2016 tj. piątek o godzinie 18:00 w świetlicy Przystani Żeglarskiej przy ul. Sportowej 1 w Barlinku. Planowane rozpoczęcie kursu to 30 07 2016 o godzinie09:00 w świetlicy przystani, a planowany termin zakończenia kursu to koniec września 2016.

Liczba miejsc ograniczona.

Cena kursu: 850 zł

Aby móc uzyskać patent żeglarza jachtowego należy mieć ukończone 14 lat.
Ponadto należy wnieść następujące opłaty:
Egzaminacyjną oraz za wydanie patentu (opłaty według cennika PZŻ).
Szczegółowych informacji na temat organizacji i programu kursu udziela Mariusz Mikołajczyk +48531552091.

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek, ul. Sportowa 1, Barlinek
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 666 316 160

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas