Załoga #Labesto w składzie: Bartosz Piotrowski, Wojciech Moczkowski i Adam Szymborski i zdobyła srebrny medal w dywizji Racer. Po 5 dość ciężkich dniach walki i zmagań oraz wyczekiwania na wiatr udało się. Chłopaki stanęli na podium. Polskę reprezentowała liczna grupa zawodników- wyniki poniżej.

 


6 polskich załóg zdobyło 4 medale – złoto i srebro w klasyfikacji generalnej oraz złoto i srebro w dywizji Racer. Pozostałe 2 załogi ukończyły zawody na czwartych miejscach (dywizje Racer i Cruiser). Francuzi zdobyli 3 medale (klasyfikacja generalna – brąz, Racer – brąz, Cruiser – złoto), Rosjanie 1 (Cruiser – srebro) , Włosi 1 (Cruiser – brąz).
Sobota 09.09.2017
Trening z dzieciakami zaczynamy o 9:30. Podczas taklowania łodzi przyjeżdża do nas załoga Pol-13 Bartek i Adam (srebrni Mistrzowie Świata) rozpakowują swoją przyczepę i chwilę później jesteśmy wszyscy na wodzie. Żeglujemy na wodzie razem do godziny 15. Nasi zawodnicy mieli okazję przepłynąć się medalową jednostką , a także porozmawiać ze starszymi kolegami i podpatrzeć ich w akcji na wodzie. Radość była ogromna, młodzi adepci szkółki wykorzystali okazję, która została im stworzona, aby porozmawiać z jednymi z najlepszych żeglarzy w naszym kraju. Sponsorem #Labesto jest #VolvoAutoBruno.
Mamy nadzieję, że okazji do takich spotkań nasi żeglarze będą mieli coraz więcej. A dzięki takim momentom uwierzą w siebie, że też potrafią.
Chłopakom z #Labesto Bartkowi i Adamowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas (wiemy, że grafiki macie napięte). Mamy nadzieję, że do zobaczenia na wodzie.
P.S. Czekamy na te zmagania gigantów w klasie "Junior" Optimist

 

Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas