Szanowni Klubowicze,

Dziękujemy wszystkim osobom, które przybyły w zeszłym tygodniu na Przystań by pracować przy "zamykaniu" sezonu. Nie było tych osób zbyt wiele :( ale mimo tego duża część zadań została wykonana. W nadchodzącą sobotę - 17.10.2015 będziemy kontynuowali transportowanie sprzętu do hangaru. Przed nami także konieczność wyciągnięcia boi z wody. Liczymy na zaangażowanie w te czynności i liczne przybycie Członków Klubu.

 

Pamiętajcie, proszę, że członkostwo w Naszym Klubie to nie tylko przyjemności ale i obowiązki, które każdy z nas przyjął na siebie składając deklarację członkostwa. Dla przypomnienia załączam Uchwałę nr 30 z 2013 roku, która wraz ze Statutem ustala zasady pracy na rzecz Klubu oraz załącznik do Uchwały nr 6 z 2014 r, który objaśnia procedurę ewidencjonowania godzin pracy. Wielu z nas ma jeszcze nieodpracowane godziny za 2015 r.... Jest szansa, by to nadrobić :)

Do zobaczenia w sobotę, z żeglarskim pozdrowieniem....

 

 Z upoważnienia Zarządu

Agnieszka Nikoliszyn Granatowska

Skarbnik

509 489 292

 

 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Procedura+ewidencjonowania+godzin+pracy+na+rzecz+Klubu.doc)Procedura ewidencjonowania godzin pracy. 25 kB
Download this file (Uchwała+nr+30_2013.docx)Uchwała nr 30/2013 15 kB
Tagged Under

 

 

 

 

 

 

 Wspierają nas